Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 08/01/2019 | 13:47

Приведени две девојки во Гостивар поради поседување кокаин

Гостиварската полиција, денеска ( 8 јануари ) околу 5 часот, на улица „Младен Груевски“ во Гостивар, ги лишила од слобода 21-годишна гостиварка и 35-годишна жителка на Ростуше.

При нивен преглед, пронајден е кокаин и двете лица задржани се во Полициската станица Гостивар за натамошна постапка, стои во соопштението на полицијата.

Напишете коментар