Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras e ka sulmuar bashkëshorten derisa kanë qenë mysafirë tek disa të afërm

Botuar

  • македонски јазик

Dje (16 Shtator) në ora 22, zyrtarë policorë të Departamentit për punë të brendshme Gostivar kanë privuar nga liria gostivarasin 30 vjeçar, i cili rreth orës 15 në shtëpinë e farefisit në një fshat të Gostivarit, ku kanë qenë mysafirë, fizikisht e ka sulmuar bashkëshorten 24 vjeçare, njoftoi Sektori i punëve të brendshme.

Nga policia shtojnë se rasti pastrohet dhe dokumentohet.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена