fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një grua nga Gostivari ka raportuar se një fqinje ia ka marrë çuar djalin e saj që të lyp në Shkup

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë informon se dje (26.03.2022) në ora 23.30 në Stacionin Policor Gostivar, 36-vjeçarja, banore në Gostivar, S.T. ka raportuar se nga shtëpia e saj në Gostivar fqinjja e saj A.A. në moshën 27 vjeçare nga Shkupi, ia ka marrë djalin e saj të mitur dhe ka shkuar në Shkup, gjoja për të lypur.

Sipas kallëzimit, ajo e kishte marrë të miturin disa herë për të lypur dhe e kishte kthyer. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена