fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras i kërkuar me fletarrest qendror

Botuar

  • македонски јазик

MPB bën me dije se dje (13.03.2022) zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Veles kanë arrestuar 29-vjeçarin A.S. nga Gostivari, me vendbanim në Veles. Ai kërkohej me fletarrest qendror të lëshuar nga OVR Gostivar, me kërkesë të Gjykatës Themelore Gostivar për vuajtje të dënimit me burg.

Personi është arrestuar në stacionin policor dhe do të dërgohet për vuajtje të dënimit në Burgun e Tetovës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена