fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikend

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e premte) do të jetë me diell dhe i ngrohtë me temperaturë maksimale ditore prej 16 gradë në rajonin e Gostivarit. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Nesër (e shtunë) do të mbajë mot me diell me vranësira mesatare. Temperaturat do të lëvizin nga -2 deri në 15 gradë. Të dielën pritet mot kryesisht i vranët me diell dhe rritje të temperaturës për disa gradë. Vranësirat do të rriten gjatë natës, drejt të hënës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена