fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për fundjavë

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e premte) do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasditja në shumë vende do të jetë e paqëndrueshme me reshje të rrëmbyeshme dhe vranësira. Temperatura maksimale ditore në rajonin e Gostivarit do të arrijë deri në 14 gradë.

Gjatë fundjavës do të mbajë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe reshje shiu dhe do të ketë ftohje. Temperaturat nesër (e shtunë) do të lëvizin prej 3 deri në 10 gradë, ndërsa të dielën prej 0 deri në 7 gradë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена