Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikend

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e premte) do të jetë me vranësira të vogla deri mesatare, që kah fundi i ditës do të zmadhohet. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi perëndimor, kurse temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej 6 deri 18 gradë.

Për nesër (e shtunë) meteorologët parashikojnë mot të ndryshueshëm me vranësira, me temperaturë maksimale deri 17 gradë. Të dielën, na pret ftohje dhe kushte për rreshje. Temperatura do të jetë në interval prej 2 deri 11 gradë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!