Na ndiqni në:

Gostivari

Nipi fizikisht e ka sulmuar gjyshen e vet

Botuar

  • македонски јазик

Shtatëdhjetë e gjashtë vjeçarja nga Gostivari djembrëma (20 Korrik) në orën 22 në SPB Tetovë ka paraqitur se ditën e kaluar rreth orës 15 fizikisht ka qenë e sulmuar nga nipi i saj 27 vjeçar, që i është kërcënuar.

Gjatë ditës së sotme (21 Korrik) i paraqituri do të jetë i thirrur në Stacionin policor Gostivar dhe do të pastrohet dhe dokumentohet rasti.

 

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!