fbpx
Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Подот во еден од стриптиз баровите во Мајами, после завршувањето на финалниот натпревар во Супербол, кој се одржа на Хард рок стадионот во Мајами изминатиов викенд. Канзаси сити Чифс ги победија Сан Франциско Фортинајнерси и го освоија најскапото првенство на светот после 50 години.

Како велат америчките медиуми, вработените во барот броеле до 3.000.000 долари.

 

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Кој ќе ја состави новата Влада?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!