fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Во ПС Гостивар пријавено исчезнување на 24 годишна девојка

Објавено

на

Педесет и едногодишна гостиварка А.Ш., од гостиварски Балиндол, вчера (27 октомври) во 21 часот, во СВР Тетово пријавила дека од дома се оддалечила нејзината 24-годишна ќерка Б.Ш.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на Б.Ш.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!