Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 09/01/2019

Во ПС Гостивар пријавено исчезнување на 28 годишна девојка

Триесет и двегодишниот гостиварец И.С, вчера ( 8 јануари ) пријавил дека претходниот ден околу 18 часот од нивниот дом на улица „Мара Угринова“ во Гостивар, во непозната насока се оддалечила неговата сестра Ш.Т. на возраст од 28 години, информира Секторот за внатрешни работи Тетово.

Од таму нагласуваат дека се работи на пронаоѓање на лицето.

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*