Поврзи се со нас

Огласи

ВОДОМАК има потреба од општ работник

Водомак – Гостивар фирма за дупчење бунари има потреба од општ работник. Повеќе информации на 078833003 или vodomak@gmail.com.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!