Поврзи се со нас

Занимливости

За многумина ова е најубавиот стадион на светот

Стадионот Хенингсви се наоѓа во истоименото норвешко село со околу петстотини жители. Опкружен е со остри карпести врвови и магична природа, за многумина ова е најубавиот стадион во светот.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!