Поврзи се со нас

Останато

2022 НИЗ ФОТОГРАФИИ: Свеченост во чест на 18 Ноември

Се вели „Една слика, илјада зборови“, а фотографиите отсекогаш важат и за најубави спомени. Токму затоа, во последниот месец од годинава, ќе реемитуваме повеќе од 15 фоторепортажи од настаните кои ги овековечивме низ објективот на Gostivarpress.mk. Заедно се потсетуваме што „сликнавме“ во 2022 година..

Објавено

на

Гостивар, 18 ноември 2022 – Настанот го организираше Општинскиот одбор на Сојузот на борци Гостивар, во соработка со основното училиште „Единство“.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена