fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një gostivaras fizikisht e ka sulmuar nënën e tij

Botuar

  • македонски јазик

Dje (9 dhjetor) rreth orës 15:30, në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë arrestuar një 33-vjeçar nga Gostivari, i cili gjysmë ore më parë para shtëpisë së familjes në Gostivar, ka sulmuar fizikisht nënën e tij 49-vjeçare. Ai, thuhet gjithashtu se përdori një objekt druri në sulm.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, pas së cilës kundër të dyshuarit do të pasojë parashtresë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена