Na ndiqni në:

Gostivari

Çfarë moti na sjell java e re e punës

Botuar

  • македонски јазик

Meteorologët për sot (e hënë) parashikojnë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare, e cila do të zmadhohet kah fundi i ditës. Do të fryjë erë e dobët kryesisht nga drejtimi jugor, kurse temperatura do të jetë në interval nga 8 deri 20 gradë.

Nesër (e martë) pritet destabilizim i kushteve tl motit, me kushte për rreshje të dobëta të shiut. Do të fryjë erë mesatare dhe e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura maksimale ditore do të mbërrijë 19 gradë.

Nga e mërkura fillon ftohje. Do të jetë kryesisht me vranësira dhe freskët me temperaturë prej 2 deri 12 gradë. Mot i ngjashëm do të mbajë edhe të enjten dhe të premten.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!