Na ndiqni në:

Zgjedhjet Lokale 2021

Rinia e ASH: Guxuam të kërkojmë ardhmëri në qytetin tonë, jemi krenar që jemi ende më shumë në numër

Botuar

  • македонски јазик

Forumi Rinor i Aleancës për Shqiptarët në Gostivar kërkoi nga qytetarët dhe nga popullata e re, mbështetje në zgjedhjet të cilat mbahen të dielën.

“Në vitin 2017 njerëz të rinj nga Gostivari guxuan të ëndërrojnë dhe t’a kërkojnë ardhmërinë në qytetin e tyre. Sot pas vetëm katër vitesh jemi krenarë që u bëmë Forum Rinor i ASH dhe që ka ende më shumë njerëz në rradhët tona. Si ekip me komunën arritëm të ndërtojmë qendra me kapacitete europiane. Në javën zgjedhore ju bëjmë thirrje t’a rrethoni numrin 6 dhe të votoni për Arben Taravari, pasi që puna jonë sapo ka filluar. Prandaj bëhuni pjesë e ekipit tonë.”, porositën nga Forumi rinor.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Анкета:

Дали треба да се скрати работното време на администрацијата во петок на 4 часа?

Advertisement
Advertisement
Gostivari2 javë më parë

Tre raste të reja të konfirmuara të korona virusit në Gostivar, në shtet 344

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Bejta: Për vetëm 100 ditë Gostivari do të jetë komunë e pastër, ja 24 projektet e para

Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

Rezultate nga votimi për Këshillë të Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20217 ditë më parë

Tubim përmbyllës i BDI-së: Do t’a kthejmë Gostivarin në rrugën e duhur

Zgjedhjet Lokale 20212 javë më parë

Taravari në tubimin në Çajlë: Gjithkund jemi të mirëseardhur pasi kemi qëllime dhe nijet të pastër

Zgjedhjet Lokale 20216 ditë më parë

Në Gostivar për votim janë paraqitur 146 të sëmurë dhe të pafuqishëm, votues në karantinë nuk ka

Gostivari1 javë më parë

Shoferët t’ju japin përparësi këmbësorëve në kalimet e shënuara, apel nga policia e Gostivarit

Zgjedhjet Lokale 20214 ditë më parë

KSHZ: Taravari 15.724 vota, Bejta 13.190

Zgjedhjet Lokale 20211 javë më parë

Tubim qendror i ASH/A: Gostivari u bë model i suksesit, kërkojmë besim që të vazhdojmë me punë efikases

Çfarë, ku, si?2 javë më parë

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra në Marketet Ultra

Gostivari5 ditë më parë

Gostivarasit zgjedhin kryetar dhe përbërje të Këshillit komunal

Gostivari1 javë më parë

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Maqedoni1 javë më parë

Filipçe: Prej nesër do të kërkohet pëlqimi nga prindërit për skriningun, apeloj që të pranojnë

Отворени работни места во Полог:

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!