Na ndiqni në:

Gostivari

I arrestuar një gostivaras i cili i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njoftoi se mbrëmë (15 Tetor) në orën 23 e 45 minuta, zyrtarë policorë të Departamentit për punë të brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria gostivarasin 43 vjeçar B.F., i cili një orë para kësaj në shtëpinë familjare fizikisht i ka sulmuar bashkëshorten dhe vajzën e tyre.

Policia njoftoi se merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e rastit, pas çka do t’i përgaditet parashtesë adekuate sipas nenit 130 paragrafi 2 nga Kodi penal. (lëndim trupor gjatë dhunës familjare)

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!