Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikend

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot (e premte) do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga jugperëndimi. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej 5 deri në 17 gradë.

Nesër (e shtunë) do të mbajë mot kryesisht me diell dhe dukshëm më i ngrohtë, me temperaturë maksimale deri në 20 gradë. Nën ndikimin e masës ajrore më të ftohtë nga nata deri të dielën vranësirat do të rriten. Të dielën do të fillojnë reshjet e shiut gjatë ditës, herë pas here të rrëmbyeshme të përcjellë me erë të fortë veriore dhe stuhi, ndërsa temperaturat do të jenë më të ulëta për 6 deri në 9 gradë në krahasim me një ditë më parë.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена