Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikendin

Botuar

  • македонски јазик

Na pret vikend me mot jostabil dhe vranësira. Drejtoria për punë hidrometeorologjike nxorri paralajmërim se deri të dielën vazhdon periudha e motit të ndryshueshëm me re dhe mot jostabil.

Sot, e premte, paradite do të jetë mot i ndryshueshëm me re, ndërsa nga orët e pasditës dhe pasdite në më shumë vende do të ketë kohë jostabile me rreshje të shiut, bubullima dhe erë të fortë. Temperatura do të jetë prej 10 deri 23 gradë.

Kushte të ngjashme të motit do ketë edhe të shtunën edhe të dielën.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!