Na ndiqni në:

Gostivari

Në Tetovë janë arrestuar 4 persona nga Gostivari dhe rajoni i Gostivarit

Botuar

  • македонски јазик

Në dy raste të ndara dje (30 mars) në Tetovë janë ndaluar gjithsej katër persona nga Gostivari dhe rajoni i Gostivarit.

SPB Tetovë ka njoftuar se zyrtarët policorë në ora 22 e 20 minuta në rrugën “180” – Blloku 70 në Tetovë kanë arrestuar dy banorë të fshatit Gradec në moshën 22 vjeçare, pasi rreth orës 21 e 30 minuta kanë sulmuar fizikisht një tetovare 30-vjeçare.

“Rreth orës 16 e 30 minuta në afërsi të rrugës Ilindenska dhe Vidoja Smilevski-Bato në Tetovë janë arrestuar 59-vjeçari nga Gostivari dhe 30-vjeçari nga Cegrani i Gostivarit, pasi është gjetur gjatë ekzaminimit të tyre heroinë”, njofton SPB.

Policia shtoi se po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rasteve dhe ndaj të përfshirëve do të bëhen denoncime.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена