Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për javën e re të punës

Botuar

  • македонски јазик

Rre dhe shi në parashikimin e meteorologëve për ditët e javës së re të punës. Moti sot (e hënë) do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura me rreshje të kohë pas kohshme të shiut që do të fillojnë në orët e pasdites në pjesët perëndimore. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëviz në interval nga 3 deri 11 gradë.

Të martën dhe të mërkurën do të mbizotërojë mot me vranësira me shi të përkohshëm lokal kryesisht në pjesët malore. Temperatura maksimale ditore do të mbërrijë 10 gradë. Të enjten parashikohet mot me rre, pa shi, përderisa të premten gjatë ditës do të jetë me rre, kurse në mbrëmje pritet shi. Ndryshime në temperaturë nuk do të ketë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!