Na ndiqni në:

Teknologji

Kemi edhe verzion të natës të sajtit Gostivarpress.mk

Botuar

  • македонски јазик

Dark mode, errët ose verzioni i natës i sajteve është para se gjithash e synuar për ato të cilët shfletojnë natën. “Regjimi i errët” është i dizajnuar t’a zvogëlojë shkëlqimin e ekranit, të mos ju ndriçojë të afërmve tuaj derisa na lexoni nga shtrati dhe kontribuon për kursim të baterisë në pajisjet celulare, veçanërisht të atyre që kanë OLED ekrane.

Me këtë teknologji më pak i sforconi sytë derisa lexoni lajme në Gistivarpress.mk dhe ofron dizajn të ri të eksperiencës së përdoruesit, trend aktual që e ndjekim të gjitha ueb faqet kryesuese, shfletuesit dhe aplikacionet celulare.

Verzionin e natës të Gostivarpress.mk mund t’a aktivizoni me një klik në tabet të cilat janë të treguara në të djathtë poshtë në cilindo qoftë pajisje të mençur.

Деневна верзија

Деневна верзија

Verzioni i natës

Zgjedhja mbetet tek ju.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Анкета

Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!